ارسال پیامک به رهگذر و عابر پیاده از یک منطقه (BTS)

ارسال پیامک به شماره های ایرانسل بر اساس BTS

با استفاده از این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کد پستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین این شرکت و شرکت ایرانسل از این پس می توانید به موبایل های حاضر در منطقه مورد نظر خود پیامک ارسال نموده و تبلیغات اس ام اسی انجام دهید.

برای سفارش همین حالا تماس بگیرید


در روش BTS ارسال پیامک بر اساس شماره نیست و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می شود که در این منطقه قرار دارند و می تواند از رج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند. و لازم به ذکر است که این فقط یک مثال جهت بهتر متوجه شدن ارسال از طریق بی تی اس بود و در این روش می توانید در سراسر ایران و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات کنید.

به عنوان مثال شما در شهر شیراز هستید و در خیابان داریوش و در پاساژ صوت و و تصویر فارس مغازه موبایل فروشی دارید . می خواهید گوشی موبایلی را که جدیداً به بازار ارائه شده را با قیمت ویژه به فروش برسانید و دوست دارید تمامی اشخاصی را که در پاساژ و در اطراف و خیابان داریوش هستند را از طریق اس ام اس مطلع کنید.

شرایط و نحوه ارسال :
- کلیه سفارشات حداقل پس از ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.
- احتمال خاموش و یا غیرفعال بودن شماره ارسال شده بسیار پایین و در حد صفر است.
- اطلاعات کلی ارسال پس از انجام سفارش داده خواهد شد.
- انجام سفارشات به صورت مستقیم توسط اپراتور صورت می پذیرد.
- حداقل تیراژ ارسال برای سفارش ۷۰۰۰۰ عدد می باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی از BTS ایرانسل (دکل های آنتن اپراتور)

________________

 

سامانه پیام کوتاه همراه امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق BTS ایرانسل ( دکل های آنتن اپراتور) را طی قرارداد با اپراتور ایرانسل فراهم آورد. هم اکنون میتوانید پیامک تبلیغاتی خود را به شماره های فعال در محدوده و یا شهر مورد نظرتان ارسال کرده و از بانک شماره ها و اطلاعات بروز ایرانسل برای مقاصد تبلیغاتی خود نیز استفاده نمائید.

این نوع تبلیغات بهترین نوع تبلیغات پیامکی هدفمند میباشد زیرا صد در صد به افراد منطقه ای که در آن مکان قرار دارند خواهد رسید و اطلاعات شماره ها نیز از جانب اپراتور بروز میباشد .

پیامک تبلیغاتی ایرانسل

از مزایای ارسال از طریق دکلهای آنتن اپراتور میتوان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • آپدیت بودن شماره ها به دلیل ارسال توسط خود اپراتور (حداکثر برای ۴۸ ساعت گذشته)
  • تضمینی بودن ارسال دقیق به محدوده مورد نظر (بر اساس شعاع اطراف دکل)
  • قیمت مناسب و دولتی
  • انتخاب زمان تقریبی ارسال توسط خود کاربر
  • ارسال هدفمند تبلیغاتی با توجیح اقتصادی

 شرایط و نحوه ارسال از طریق دکلهای آنتن اپراتور :

- کلیه سفارشات حداقل پس از ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

- احتمال خاموش و یا غیرفعال بودن شماره ارسال شده بسیار پایین و در حد صفر است.

- اطلاعات کلی ارسال پس از انجام سفارش داده خواهد شد.

- انجام سفارشات به صورت مستقیم توسط اپراتور صورت می پذیرد.

- حداقل تیراژ ارسال برای سفارش ۷۰/۰۰۰ عدد می باشد.

- هزینه ارسال هر پیامک همانند هزینه ارسال از خطوط ایرانسل میباشد.

- در صورتی که شهری دارای تعداد شماره کمتر از میزان تعیین شده باشد امکان ارسال به شهرهای تا ۳۰۰۰۰ عدد نیز می باشد.

با توجه به اینکه شعاع پوشش هر دکل ۲۰ کیلومتر می باشد، احتمال اینکه ارسال شما به اطراف آن ناحیه نیز ارسال شود وجود دارد اما توجه داشته باشید به ناحیه مورد نظر شما حتما ارسال خواهد شد.

البته توجه داشته باشید که گزارشی با عنوان دلیوری و یا شماره های ارسال شده به شما داده نخواهد شد. تنها پس از ارسال یک گزارش کلی از تعداد ارسال شده ها به صورت کتبی از طریق اپراتور اعلام خواهد شد.

پنل ابرنمایندگی با قابلیت نمایندگی دهی یعنی سود بسیار بالاتر از یک نمایندگی عادی

همین حالا با ما تماس بگیرید

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
ارسال پیامک به رهگذر و عابر پیاده از یک منطقه (BTS), 7.7 out of 10 based on 6 ratings
برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : امکانات پنل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*


8 × سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

سفارش فوری پنل
خرید آنلاین پنل اس ام اس
دسته‌ها
برگه‌ها
نوشته‌های تازه
آخرین دیدگاه‌ها
برچسب‌ها
API WEB SERVICE IranSMSpanel pardisdata payam-resan Payamakfa.com Payamakfa.ir SMS API WEB SERVICE SMS PANEL SMS کد پستی آموزش فروش محصولات با پنل اس ام اس ارسال اس ام اس از دکل مخابراتی ارسال اس ام اس تبلیغاتی ارسال پیامک گروهی اس ام اس تبلیغاتی اس ام اس گروهی امکانات پنل اس ام اس بازاریابی با اس ام اس تبلیغاتی بازاریابی پنل اس ام اس بانک شماره شهرهای مختلف بانک شماره موبایل بانک شماره موبایل همراه تبلیغات با اس ام اس تبلیغات گروهی خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه خرید پنل اس ام اس خرید پنل نمایندگی اس ام اس راهنمای کار با پنل اس ام اس سامانه پیام کوتاه فروش پنل اس ام اس فواید سامانه پنل اس ام اس مشاوره افزایش فروش با اس ام اس نمایندگی پنل اس ام اس پنل ارسال و دریافت اس ام اس گروهی پنل ارسال پیامک گروهی پنل اس ام اس پنل اس ام اس با شماره اختصاصی پنل اس ام اس چیست؟ پنل تبلیغاتی پنل نمایندگی اس ام اس پنل و تعرفه ارزان پیامک کاربرد های اس ام اس گروهی کاربردهای سامانه اس ام اس کاربردهای پنل اس ام اس کارکرد های سامانه پیام کوتاه برای اصناف کسب درآمد با اس ام اس
Links
Please login to Automatic Backlinks and activate this site.